WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,3297 0.05%
EURO 34,5161 -0.53%
ALTIN 2.493,081,31
BITCOIN 22834080,15%
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Yüzyılı mesajı yayımladı. Erdoğan, "Türkiye’nin yükselişi devam edecek" dedi.

31 Ağustos 2023 10:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı mesajı
0

BEĞENDİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Yüzyılı mesajı yayımladı. Erdoğan, “Türkiye’nin yükselişi devam edecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabı X’ten Türkiye yüzyılı vurgusu yaparak mesaj yayımladı.

Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı mesajında şu ifadeler yer aldı:

Büyük Taarruz’un üzerinden 101 yıl, Cumhuriyetimizin kuruluşunun üzerinden 100 yıl geçtiği şu dönemde milletçe aynı hissiyatla, aynı azimle, aynı kararlılıkla Türkiye Yüzyılı vizyonu etrafında kenetlendik. Acısıyla tatlısıyla bir asrı geride bırakarak aslında her biri diğerinin vârisi ve temsilcisi devletler silsilemizin son halkası Cumhuriyetimizin dayandığı köklerin derinliğini ve sağlamlığını ispatladık. Ülkemizi terör örgütlerinin saldırılarıyla, küresel siyasi ve ekonomik güç aygıtlarının sinsi emelleriyle, birliğimize ve beraberliğimize yönelik nice tuzaklarla dize getirmek isteyenlere milletçe eyvallah etmedik.

“Dün “2023” demiştik, Allah’a şükür mahcup olmadık”

Cumhuriyetimizin mayasını teşkil eden millî iradenin üstünlüğü ilkesine hep birlikte bağlı kalarak tüm oyunları bozduk, tüm senaryoları yırtıp attık. Türkiye’yi tıpkı eskiden olduğu gibi yeniden kendi içine kapatmak; kısır çekişmelerin, anlamsız kavgaların, kimseye faydası olmayan tartışmaların içine çekmek için uğraşanlara rağmen bu başarıyı elde ettik. Dünyayı okuyan, Türkiye’nin gerçek potansiyelini bilen, sahip olduklarının öneminin farkında bulunan milletimizle birlikte hedeflerimize adım adım ilerlemeyi sürdüreceğiz. Dün “2023” demiştik, Allah’a şükür mahcup olmadık. Eğitimiyle, sağlığıyla, güvenliğiyle, adaletiyle, ulaşımıyla, enerjisiyle, sanayisiyle, ticaretiyle, tarımıyla, sporuyla, sosyal destekleriyle Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına yakışır bir altyapı kurduk. Bugün “Türkiye Yüzyılı” diyoruz, inşallah yine mahcup olmayacağız.

Bölgesindeki tüm krizlerin çözüm adresi, mazlumların umudu, güvenliği ve refahı konusundaki tüm tehditleri bertaraf etmiş, sahip olduğu siyasi ve askerî gücünü dostlarıyla paylaşan Türkiye’nin yükselişi devam edecek.

World of Türkiye

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.