WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,3389 0.08%
EURO 34,4989 -0.59%
ALTIN 2.489,171,15
BITCOIN 22913151,27%
Bültenx ile markayı Tüm Türkiye’ye duyurma imkânı

Bültenx ile markayı Tüm Türkiye’ye duyurma imkânı

Dijital PR faaliyetlerine yeni bir soluk getiren Bültenx, medya iletişim çalışmalarına ihtiyacı olan tüm şirket kurum ve kuruluşlara servis modeliyle destek oluyor.

12 Eylül 2023 12:40
Bültenx ile markayı Tüm Türkiye’ye duyurma imkânı
0

BEĞENDİM

Halkla ilişkiler ve tanıtım faaliyetleriyle markasını büyütmek isteyenler ve rakiplerinden bir adım öne geçmek isteyenler basın bülteni dağıtımını tercih ediyor. Bu süreçte potansiyel tüketicilere en kolay ulaşılabileceğini belirleyenler dijital PR faaliyetlerine yeni bir soluk getiren Bültenx ile ilerliyorlar. Geleneksel PR ajanslarından alınan hizmeti servis olarak sunan Bültenx, Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde basın bülteni yazımı, dağıtımı, medya takibi ve raporlama gibi kapsamlı hizmet sunuyor. Platform, Türkiye’deki ulusal ve yerel yayın yapan tüm medya mecralarını kapsayan bir veri tabanı hizmeti veriyor.

500’den fazla markaya bülten desteği

Geliştirilen sistem sayesinde 500’den fazla markaya ulaşan platform, iletişim uzmanları, basın danışmanları ve PR şirketlerinin medya ilişkilerinin yönetilmesine destek oluyor. Sürekli güncellenen sistemi ile basın bültenleri duyuru, toplantı ve diğer önemli bilgilerin medyaya iletilmesini sağlıyor. Bültenx ile basın toplantısı ya da lansman gerçekleştirmeden önce davetli listesi oluşturabiliyor, davet maili gönderebiliyor ve sonrasında etkinliğin basın bültenini fotoğraf ve video ekleriyle beraber ilgi alanına göre hedeflenen kişi ve kurumlara e-mail olarak gönderilerek medyanın gücünden faydalanılmasına destek oluyor.

Tecrübeli ve güçlü ekip

Alanında uzman deneyimli kadroya sahip Bültenx; kişi, kurum ya da organizasyonların itibarını artıracak faaliyetlere imza atıyor. Basın bülteninin yanı sıra özel haber ve röportaj çalışmalarıyla da markanın daha da güçlenmesini ve büyümesini sağlıyor.

World of Türkiye

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.